“Fener’i kim istemez”

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 24.12.2010 11:13 ABONE OL
Kanarya'nın yeni sezon planlarında yer alan Rumen hoca, "Shakhtar'da misyonumu tamamladım. F.Bahçe gibi büyük hedefleri olan bir kulübü kimse reddedemez" diye konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeni sezonda takımın başına getirmeyi düşündüğü Mircea Lucescu, arkadaşımız Selçuk Manav'a çok özel açıklamalar yaptı. Shakhtar Donetsk'te çok önemli başarılara imza atan Rumen hoca, Sarı-Lacivertli taraftarları mutlu edecek mesajlar gönderdi.

HEYECAN ARIYORUM
Sezon sonunda Ukrayna kulübüyle sözleşmesinin sona ereceğini söyleyen Luce, "Burada çok güzel şeyler yaşadım. Fakat artık misyonumu tamamladığımı düşünüyorum. Benim kalmamı istiyorlar.
Ancak ben yeni bir heyecan arıyorum" diye konuştu. Lucescu, kendisine Fenerbahçe'yi sorduğumuzda ise, "Türkiye benim ikinci vatanım. Fenerbahçe de çok önemli bir kulüp. Böylesine büyük hedefleri olan bir takımı kimsenin reddedeceğini düşünmüyorum. Daha önce Shakhtar'la Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Kupası'nı kaldırmıştım. Tabii ki Fenerbahçe'de görev yaparsam yeni kupalar alabiliriz" ifadesini kullandı.

KARARIM MAYIS'TA
Şu ana kadar kendisine ulaşan resmi bir teklif olmadığını söyleyen Rumen hoca, "Şu anda tek düşüncem Shakhtar'la Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım maçlar. Mayıs sonunda oturup teklifleri değerlendireceğim" açıklamasını yaptı.

BUGÜN NELER OLDU