Gökhan Ünal takasa!

Sarı-lacivertli yönetim, teknik direktör Kocaman'ın raporu doğrultusunda golcü futbolcuyu, İstanbul BŞB'den Gökhan Süzen veya Kayseri'den Hasan Ali ile takas etmek istiyor

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 24.12.2010 ABONE OL
Sezon başı transfer edilen Caner'in beklenileni verememesi, Santos'un da vurdumduymaz oyunu yüzünden sol bekte sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe, devre arasında bu mevkiye takviye yapmak isterken, beklentilerin uzağında kalan forvet Gökhan Ünal'ı bu transfer uğruna takasta kullanmak istiyor. Sarı-lacivertlilerin listesindeki ilk iki isim ise İstanbul BŞB'den Gökhan Süzen ile Kayserispor formasıyla milli takıma kadar yükselen Hasan Ali Kaldırım. İki kulübün de teknik direktör Aykut Kocaman'ın ikinci yarıda kadroda düşünmediği Gökhan Ünal'ı istemesi ise Fenerbahçe'nin elindeki en büyük koz. İstanbul BŞB, Gökhan Ünal'ı istediğini resmen Fenerbahçe'ye iletirken, Kayserispor ise harekete geçmek için Fenerbahçe'nin Gökhan Ünal'ı gözden çıkardığını açıklamasını bekliyor. Sarı-lacivertlilerin transfer listesini kesinleştirdikten sonra bu transferler için önemli adımlar atması bekleniyor.

ROBERTO CARLOS DERT KÜPÜ
Öte yandan F.Bahçe, eski sol beki Roberto Carlos'u alacaklarına karşılık CAS'a şikayet ederken, Brezilyalı oyuncu aldatıldığını öne sürdü. Carlos, "F.Bahçe ödemelerle ilgili profesyonel hareket etmedi. Mukavelede sözleşmenin feshi halinde ceza bulunmuyordu. Ama İngilizce hazırladıkları sözleşmeye böyle bir maddeyi yazmışlar. Bunu görmediğim için imzaladım. Şimdi benden para talep ediyorlar, olsun öderim. Ama ilk önce bana olan borçlarını ödemeliler" dedi.
.

BUGÜN NELER OLDU