Fener saat gibi

Sarı-lacivertliler, Avrupa Ligi'ndeki Cholet maçının yorgunluğu ile çıktıkları lig maçında TOFAŞ'a 22 sayı fark attı, G.Saray derbisi öncesi moral buldu

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 26.12.2010 ABONE OL
Cholet maçının üzerinden 48 saat bile geçmeden ligde TOFAŞ karşısına çıktı Fenerbahçe Ülker ve 83-61 kazandı. Yorgunluk ve konsantrasyon .bozukluğu beklenirken Fenerbahçe 9-0'lık seri ile girdiği maçı erken kopartmak istediğini belli etti.TOFAŞ, Fenerbahçe'den kiraladığı Mahalbasic'in basketleri periyot sonunda farkı 6'ya kadar (23-17) indirse de, Mirsad'ın başrol oynadığı ikinci periyodun başındaki 14-3'lük seri, maçın geri kalanını iki takım için de formalite havasına soktu.

MAXİM GÖZ DOLDURDU
45-28 biten ilk yarıda Fenerbahçe'nin 9 top çalmasına karşı, TOFAŞ'ın 6'da 0 üçlük isabeti dikkat çekiciydi. İkinci yarı Fenerbahçe için aktif dinlenme ile geçti desek yeridir. Tabii bunda rakibini hiç sıkıştırmayan TOFAŞ'ın da payı vardı. Spahija şans verdiği 12 oyuncu da sayı üretti. 83-61 kazanan F.Bahçe için gecenin en güzel notu ise genç Can Maxim Mutaf'ın 12 sayı ile takımın en skorer ismi olmasıydı.

BUGÜN NELER OLDU