Hallaç pamuğu gibi atarız

Fenerbahçe Başkanı, "Ligin en iyi takımına sahibiz. İkinci yarı açığı kapatırız. Bizim oyuncular kendi kapasitelerini verseler, Türkiye'yi hallaç pamuğu gibi atarız" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 26.12.2010 ABONE OL
Fenerbahçe'nin Düzce Topuk Yaylası'nda bulunan tesislerini ziyaret eden Aziz Yıldırım, Lig Tv mikrofonlarına konuştu. İşte Yıldırım'ın futbol takımının içerisinde bulunduğu durumdan, Galatasaray kaptanı Arda Turan ile yaşadığı 'ulan'lı selamlaşmaya, Beşiktaş'ın flaş transferlerinden ve hakemlerle ilgili yakınmalarına kadar yaptığı çarpıcı açıklamalardan satırbaşları:
FENERBAHÇE, ilk yarıda istediği neticeleri alamadı. Ligin en iyi takımı bana göre bizde. Deplasmanlarda ummadığımız puanlar kabettik. 37-38 puanı bulmalıydık ama olmadı, üzgünüz. İkinci yarı açığı kapatır, şampiyon oluruz.
AYKUT hoca benimle Antalya'ya gitmeden önce görüştü. Bir oyuncu düşündüğünü söyledi. İstediği mevkiye istediği oyuncuyu bulur ve söylerse alırız. ÜÇ büyüklerin düşüşü, Anadolu'nun yükselişi faydalı mı zararlı mı buna kamuoyunun yorum yapmasında yarar var. Ama şu da var, bazen insanlar yorulur. Yıllardır Türkiye Ligi'ni sürükleyen motive eden de 3 büyüklerdir. Bir yorulma anları olacaktır. BEŞİKTAŞ'IN transferlerini tabii ki kıskanmıyorum. Gayet güzel, transfer yapsınlar. Bizim takım oyuncuları kendi kapasitelerini verseler, üstünü de vermesinler Türkiye'yi hallaç pamuğu gibi atarız.
ŞAMPİYONLUK şansımız herkes kadar. Daum'u ilk getirdiğimizde 8 puan fark vardı. Futbolda her şey olabilir. İnanıyorsak çalışırsak olmayacak bir şey yok.
ARDA'YA 'ulan' demişiz. Benden küçük herkese aynı kelimeyi kullanabilirim, benden büyükler de bana kullanabilirler. Bu samimiyet işi. Bazıları benden rahatsızlıklarından dolayı, diş geçiremedikleri için kendi kendilerini tatmin ediyorlar.
FENERBAHÇE maçlarında penaltıyı rahat vermiyor hakemler. Aykut da bunu dedi. Hakem kural neyse onu verecek. Mehmet Topuzu atması gerekiyorsa atacak. Sarı veya kırmızı neyse verecek. Ama hata yapıyor, sonra ıslıklıyor taraftar protesto başlıyor ve maçın hakimiyetini kaybediyor.

BUGÜN NELER OLDU