Kısa kısa...

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 26.12.2010 ABONE OL
Vefa lokaline kavuştu
1908
yılında kurulan ve Türkiye'nin önemli kulüplerinden olan Vefaspor, lokaline kavuştu. Lokal açılışına eski Vefasporlu futbolcular ve ünlü simalar da katıldı. Açılışta konuşan başkan Mesut Gülbaran "Vefayı vefasız bırakmayalım. Vefalıları bir çatı altında toplamak istiyoruz. Takımımızı tekrar profesyonel lige çıkartmak istiyoruz. Bunun için Vefalı büyüklerimizin ve camiamızın desteğine ihtiyacımız var" dedi. ERKAN KOYUNCU

Denerken rekor kırdılar!
İZMİR' DE
düzenlenen salon rekor deneme yarışlarında iki Türkiye rekoru kırıldı. Atatürk Stadı Soner Coşan Atletizm Salonu'nda yapılan yarışlarda bayanlarda Emel Dereli, gülle atmada 15.09 metrelik derecesiyle yıldızlar salon Türkiye rekorunun sahibi oldu. Erkekler 60 metrede ise Toros Pilikoğlu, 7.03'lük derecesi ile yıldızlar Türkiye rekorunu kırdı. İnler,

Napoli'ye doğru
İTALYA'DA Udinese forması giyen İsviçre Milli Takımı'nın Türk oyuncusu Gökhan İnler'in Napoli'ye transfer olabilir. İnler'in menajeri Lamberti, Napoli başkanı ile Udinese başkanının Türk asıllı futbolcu için geçtiğimiz günlerde yüz yüze görüştüğünü söyledi. Gökhan'ın İngiltere ve İspanya'dan da isteyenler olduğunu söyleyen Lamberti ancak bu futbolcunun İtalyan Serie A'da kalmak istediğini belirtti.

Sinan'dan müjdeli haber
KARACİĞER yetmezliği nedeniyle tedavi gören eski milli boksör Sinan Şamil Sam'ın Türkiye Diyanet Vakfı Özel 29 Mayıs Hastanesi'ndeki doktoru Ayça Bozoklu, yaptığı yazılı açıklamada, hastanın sağlık durumunun iyiye gittiğini kaydetti ve "Hastamız solunum destek cihazından çıkarılmıştır, kendi solunumu mevcuttur ve maske ile oksijen almaktadır. Şuuru açılmaya başlamıştır ve zayıf da olsa kendisi ile iletişim kurulabilmektedir" dedi.

Atalay'a teşekkür plaketi
BASIN İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay'a, Türkiye Amatör Futbolcular Federasyonu tarafından teşekkür plaketi verildi. Atalay, federasyon başkanı Şeref Kunt ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini Kızılay'daki yerinde kabul ederken, sporun içinden gelen birisi olduğunu hatırlattı ve her zaman federasyona destek olacağını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU