Sınıfta kaldınız

Beşiktaş'ın Alman patronu, devre arası tatili öncesi takımla toplantısında sert çıkışlar yaptı: "Hepinize forma şansı verdim ama istediğim verimi alamadım"

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 26.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ta yönetim devre arası üç önemli transfer yaparak kadrosunu zenginleştirirken, yeni gelen isimlerle eli rahatlayan teknik direktör Bernd Schuster de futbolcularına sert mesajlar verdi. Devre arası tatili öncesi futbolcularıyla bir toplantı yapan Schuster herkese oldukça sert uyarılarda bulundu. Alman teknik adamın, ligde ilk yarı boyunca herkese forma şansı verdiğini anlattığı futbolcularına, "Herkese şans tanıdım. Sakatlıklar bizi olumsuz etkiledi, kabul ediyorum. Ama ilk yarı genel olarak istediğim verimi sizlerden alamadım" dediği öğrenildi.

'TATİLDE İYİ DİNLENİN, HIRSLI DÖNÜN'
Schuster, kimseden mazeret dinlemek istemediğini belirterek, "Kimse bana şans vermedi diyemez. İkinci yarı sakatları iyileşmiş, başarı isteyen bir ekip görmek istiyorum. İyi tatil yapın ve daha hırslı dönün. İkinci yarı formayı kazanmak daha büyük mücadele gerektirecek" diyerek takıma adeta gözdağı verdi.

BUGÜN NELER OLDU