Abdi İpekçi alarmı

Beko Basketbol Ligi'nde bu Çarşamba günü oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçı için Abdi İpekçi ve çevresindeki güvenlik önlemlerinin artırılacağı öğrenildi

Pazartesi 27.12.2010
Son Güncelleme: Pazartesi 27.12.2010
ABONE OL
U17 karşılaşmasında yaşanan bu olayların ardından, gözler bu Çarşamba günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak Beko Basketbol Ligi'ndeki Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmasına çevrildi. Şu ana kadar 5 bin biletin satıldığı ve en az 10 bin kişinin izlemesi beklenen derbiye kurallar gereği Fenerbahçe taraftarları alınmayacak. Ancak U17'de meydana gelen olayların tetiklemesiyle, maç günü salon çevresinde taraftarların olay çıkarmasından endişe ediliyor.

KUŞ UÇURTULMAYACAK
Valiliğin ve İstanbul Emniyet yetkililerinin bu konuyla ilgili alarma geçtiği, maç öncesi ve sonrasında salonun etrafında da geniş güvenlik önlemleri alınacağı bildirildi.

FAİLLER BULUNDU!
Fenerbahçeli genç futbolcular, Bakırköy Çocuk Şube Müdürlüğü'nde şikayette bulunurken, Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkan Şekip Mosturoğlu da yanlarındaydı. Mosturoğlu, "Kamera görüntülerinden olayın failleri tespit edildi, aranıyorlar" dedi.

https://www.sabah.com.tr