'Oyuncu satmayacağız'

Hedeflerinin yine şampiyonluk olduğunu dile getiren Bursaspor Teknik Direktörü, "Hangi şartta olursa olsun bir oyuncu bile satmayacağız" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 27.12.2010 ABONE OL
Antalya'da düzenlenen UEFA Pro-lisans Güncelleme Kursu'na katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önemli açıklamalar yaptı. Ara transferin de gözdesi olan yeşil-beyazlı oyuncuların satılık olmadığını bir kez daha dile getiren Sağlam, kadronun korunacağını söyledi ve "Forvete takviye yapmayı düşünüyoruz" diye ekledi. Bursaspor'un deneyimli teknik adamı, "Ligin ikinci yarısındaki beklentimiz daha iyi futbol oynayan Bursaspor şeklinde. Davranış ve söylemlerimizle hiç kimseyi incitmeden zirve yarışının içinde olmaya çalışacağız. Lige verilen arada 3 Büyükler önemli takviyeler yapacaklar. İkinci yarıda yarışın içine gireceklerdir. Ligin sonuna kadar şampiyonluğu 4-5 takım kovalayacaktır" görüşünü bildirdi.

TAKVİYE YAPACAĞIZ
Transfere açıklık getiren Ertuğrul Sağlam, "Sercan, Volkan, Ozan, Serdar gibi oyuncuları kesinlikle bırakmayacağız. Bu oyuncular bizim için çok önemli. Şampiyonluk yarışında çok büyük katkılar sağlayacaklar. Hangi şartta olursa olsun şu an itibariyle bir oyuncu bile satmayacağız. Aksine takıma takviye yapacağız" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU