Şaşırtan soru

U-17 maçında Fenerbahçeli futbolcuları dövdükleri gerekçesiyle gözaltına alınan iki zanlıya basın mensuplarından ilginç sorular geldi...

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 27.12.2010 16:38 ABONE OL
Futboldaki şiddet alt liglere de ulaştı. Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki maçta çıkan olaylarda sarı kırmızılı taraftarlar, Fenerbahçeli 13 futbolcuyu yaralarken birinin de burnunu kırdılar. Sarı-lacivertli yöneticiler ve futbolcular olaylar sonrasında karakola giderek şikayetçi oldular. Sahaya inerek oyunculara saldıran kişiler ise tespit edildiler. Bu saldırganlar yakalanarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında dün oynanan ve ilk devre sonunda çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan U-17 maçında Sarı-Lacivertli genç oyunculara saldıran 2 saldırgan taraftar yakalandı..İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı titiz çalışma sonucu kimlikleri tesbit edilen 2 Galatasaraylı taraftar Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguya alınırken basın mensupları ile aralarında ilginç diyaloglar gerçekleşti..

Gazetecilerin ısrarlı bir şekilde sordukları ''Pişman mısınız?'' sorusuna cevap vermeyen 2 saldırgan, yine bir basın mensubunun ''Futboldan anladığınız bu mu?'' şeklindeki sorusunu da yanıtsız bıraktı..

Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen Galatasaray taraftarı Cihan B. (25) ve Yiğit A. (29) ifade işlemlerinin ardından sağlık kontrolü için Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü

BUGÜN NELER OLDU