Transfere dev bütçe

Şampiyonluk özlemine son vermek için her fedakarlığı yapmaya hazır olan yönetim, ara transfere 10 milyon Euro'luk bütçe ayırdı. İki yeni yıldız bu hafta Trabzonsporlu olacak

Trabzonspor yönetimi ara transferde kesenin ağzını açtı. Şampiyonluğun en iddialı takımı olan bordo-mavili ekipte, teknik direktör Şenol Güneş'e transfer için tam yetki verildi. İstanbul'da önceki gün yapılan zirvede başkan Sadri Şener, asbaşkan Nevzat Şakar ve teknik direktör Şenol Güneş bir araya gelerek yemek yedi. Yapılan görüşmede listedeki isimler masaya yatırıldı. Başkan Şener'in bu görüşmede Şenol Güneş'e, "Hocam istediğin ismi almaya hazırız. Para konusunda kulübümüzün bütçesini alt üst etmeden tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız" dediği öğrenildi.

BİR YABANCI BİR YERLİ
Biri yabancı biri yerli iki yıldız isteyen Güneş, bu isimleri Şener ve Şakar'a verdi. Bu hafta içinde iki futbolcunun bordo-mavililerin kadrosuna katılması bekleniyor.Şampiyonlukta işini şansa bırakmak istemeyen yönetim, bu iki transfere 10 milyon Euro'luk bütçe ayırdı. Bombaların patlaması an meselesi.
BUGÜN NELER OLDU