Bitirmeye gidiyorlar

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve asbaşkan Nevzat Şakar, Şenol Güneş'in listesindeki isimleri bitirmek için yurtdışına gidiyor

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 28.12.2010 ABONE OL
Teknik Direktör Şenol Güneş'in forvet talebini dikkate alarak transfer etmek istedikleri isimleri gözlem altına alan Trabzonspor'da, başkan Sadri Şener ve asbaşkan Nevzat Şakar transferi bitirmek için yurtdışına gidiyor. Teofilo'nun kaçışı sonrası forvete transfer isteyen Şenol Güneş, özellikle Partizan forması giyen Cleo'nun transferinde ısrarcı. Bir süredir Cleo ile temaslarını sürdüren bordo-mavili kulüp, Sırp pasaportu taşıyan Brezilyalı'nın transferinde önemli yol kat etti. Kulislerde, bundan önceki yurt dışı seyahatlerinden boş dönmeyen başkan Sadri Şener'in, yeni transferi de yarın Antalya'da başlayacak devre arası kampına yetiştirebileceği konuşuluyor. Öte yandan Şener'in geçen sezon da gündeme gelen Hoffenheim'ın Boşnak yıldızı İbiseviç için de tekrar nabız yoklayacağı ifade edildi.

TARAFTARIMIZI MUTLU EDECEĞİZ
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin ise yeni transferleri kampa yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi. Bu konuya yoğun mesai harcadıklarını ifade eden Aytekin "Taraftarın sabırsızlandığının farkındayız. Sezonun ikinci yarısında da onları mutlu edeceğiz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU