"G.Saray'a git Adrian"

Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Dumitru Dragomir'den Adrian Mutu'ya tavsiye: "G.Saray'da forma da garanti, para da"

Salı 28.12.2010
Güncelleme: Salı 28.12.2010
ABONE OL
Galatasaray-Mutu flörtü, İtalya ve Romanya'da da büyük ilgi görürken, Fiorentina'nın gözden çıkardığı yıldız oyuncu için en ilginç yorum, Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Dumitru Dragomir'den geldi. Dragomir, "Mutu, Galatasaray'ın teklifini kabul etmeli. Artık sürekli forma giyeceği ve iyi para kazanacağı bir kulübe gitmeli. Türkiye'de de futbol var! Galatasaray onu transfer ederse stadını doldurur ve biletforma satış ı n d a n M u - tu'nun parasını çok kolay öder. Fiorentina'nın borcu çok ve satmak zorundalar" yorumunu yaptı.

RADOİ: "G.SARAY BENİ İSTİYOR"
Bu arada Suudi Arabistan'da Al- Hilal forması giyen eski S. Bükreş'li Mirel Radoi de Hagi'den teklif aldığını ifade etti. 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, "G.Saray'da oynamak bana gurur verir" diye konuştu. Bulgar basını ise Levski Sofya'nın Fransız forveti Gara Dembele ile Galatasaray'ın yakından ilgilendiğini iddia etti.

PARMA VE MALAGA DA ONU İSTİYOR!
Adrian Mutu'nun menajeri Victor Becali'nin, Rumen yıldız için İspanya'dan Malaga ve İtalya'dan Parma ile görüşmelerini sürdürdüğü ve oyuncusuna yıllık 2 milyon Euro veren Galatasaray'a karşı bu teklifleri koz olarak kullandığı öğrenildi.