Alternatif şart

Şenol Güneş, ellerinde iyi bir kadro bulunduğunu, ama alternatiflerin işlerini kolaylaştıracağını belirterek "Kadromuza orta sahada, önde ve solda oynayan isimler katmak istiyoruz" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 29.12.2010 ABONE OL
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, İstanbul'da katıldığı Karadeniz sivil toplum kuruluşlarının ödül töreninde önemli açıklamalar yaptı. Lige verilen arayı iyi bir dinlenme dönemi olarak gördüklerini kaydeden Güneş, "Takım olarak ilk yarıyı oldukça iyi geçirdik. Dinlenmeyi hak ettik. Oyuncularım ve ben dinleniyoruz. Çarşamba (bugün) ikinci yarı hazırlıklarına başlayacağız" dedi. Devre arasında takıma yapılması planlanan takviyelerle ilgili bilgi veren tecrübeli teknik adam, "Bu konuda Başkan'la görüşmelerimiz sürüyor. Ancak şu anda netleşen bir isim yok. Futbolcular ve kulüpler bazında görüşmeler devam ediyor. Bizim elimizde oldukça iyi bir kadro var. Fakat ikinci yarıda kadronun alternatifli olması işimizi kolaylaştıracak. Bu nedenle, orta sahada, önde ve solda oynayabilecek oyuncu arayışlarımız var. Bu mevkilerde görev yapan oyuncuları kadroya dahil etmek istiyoruz" diye konuştu.

TEOFİLO'NUN DÖNÜŞÜ ZOR
İzinsiz olarak ülkesine giden Jaja ve daha önce Kolombiya'nın yolunu tutan Teofilo Gutierrez'in durumları hakkında yeni bir gelişmenin olmadığını da ifade eden Şenol Güneş, "Jaja çocuğunun hasta olduğunu belirtti ve izin vermememize rağmen ülkesine gitti. Kendisine ceza vereceğiz. Zaten kampımıza gelecektir. Ancak Teofilo'nun takıma dönüşü zor görünüyor" ifadelerini kullandı.


BUGÜN NELER OLDU