MHK'dan barış yemeği!

3 Ocak'ta Antalya'da hakemler ve teknik adamlar akşam yemeğinde buluşacak. Amaç; ilk 17 haftada yaşanan gerginlikleri tarihe gömmek

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 29.12.2010 ABONE OL
2010-2011 sezonu devre arası hakem semineri, 3-6 Ocak 2011 tarihleri arasında Antalya'nın turizm merkezlerinden bir tanesi olan Belek'te düzenlenecek. 2011 yılında FIFA kokartı takmaya hak kazanan orta ve yardımcı hakemlerin kokart törenlerinin yapılacağı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in de katılacağı açılışın sonrasına ise özel bir akşam yemeği organize edildi. Oğuz Sarvan başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu yönetimi, Süper Lig'de görev alan hakemler ve bütün Süper Lig ekiplerinin teknik direktörleri 3 Ocak Pazartesi akşamı barış yemeğinde buluşacaklar.

JAAP UİLENBERG İSTEDİ
Türkiye'de hakemlerin gelişimi adına uğraş veren UEFA Hakem Kurulu üyesi Hollandalı Uilenberg'in önerisi ve mevsim şartları düşünülerek bu sezon Antalya'da yapılmasına karar verilen seminerdeki bu yemeğin asıl amacı, ligin ilk yarısındaki tartışmalı pozisyonlar üzerine çok sık yaşanan teknik adam-hakem gerilimlerini tarihe gömmek.


BUGÜN NELER OLDU