"Türkiye izin vermez"

Çarşamba 29.12.2010 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 29.12.2010 15:50
ABONE OL
Son yedi maçında sadece 3 puan toplayabilen ve ilk 4'ün dışında kalarak 1998'den bu yana da en kötü form grafiğini yaşayan Chelsea'de İtalyan çalıştırıcı Carlo Ancelotti'nin suyu iyice ısınıyor.

İngiliz basını, A Milli Takım'ın başında görevine devam eden Hollandalı teknik adam Guus Hiddink'in, Chelsea'nin başına geçeceğini ve Türk Milli Takımı ile Chelsea'yi aynı anda çalıştıracağını öne sürmüştü. Fakat tecrübeli futbolcunun menajeri Cees van Nieuwenhuizen bugün İngiltere'nin The Independent Gazetesi'ne önemli açıklamalarda bulundu. Nieuwenhuizen, A Milli Takım'ın EURO 2012 Elemeleri'nde mücadele ettiğini ve iddiasının sürdüğünü belirterek, bu durumda Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) böyle bir şeye kesinlikle izin vermeyeceğini söyledi.

Nieuwenhuizen, "Hiddink, daha önce Chelsea'yi çalıştırdığı için büyük mutluluk duymuştu. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) böyle bir şeye asla izin vermez. Dolayısıyla Hiddink'in hem Türkiye Milli Takımı hem de Chelsea'yi çalıştırması gibi bir şey söz konusu değil" dedi.

https://www.sabah.com.tr