Cimbom'a kötü haber

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını aldığı kötü sonuçların ardından 9. sırada tamamlayan Galatasaray'ın, Hollandalı yıldız oyuncu Mark van Bommel ile ilgilendiği iddia edilmişti. Fakat futbolcunun menajerinin bugün yaptığı açıklamalar ile transferin gerçekleşme ihtimali kalmadı.

Perşembe 30.12.2010 17:29
Güncelleme: Perşembe 30.12.2010 17:30
ABONE OL

Bayern Münih'in başarılı orta saha oyuncusu Mark van Bommel'in adı geçtiğimiz günlerde gerek Alman basınında gerekse Türk basınında Galatasaray ile anılmıştı. Fakat Van Bommel'in menajeri Mino Raiola bugün Almanya'nın Bild gazetesine yaptığı açıklamalarla bu transferin gerçekleşme ihtimalinin olmadığını belirtti.

Raiola futbolcusunun Bayern Münih ile olan kontratını tamamlayacağını belirterek, "Van Bommel'in Bayern Münih ile olan kontratı devam ediyor. Haziran ayında kontratı sona eriyor fakat bu süre içerisinde Bayern Münih'in başarısı için ter dökecek. Şu aşamada Mark'ın herhangi bir takıma transferi söz konusu değil" dedi.

Hollandalı oyuncunun menajeri Raiola'nın bu sözlerinin ardından, Galatasaray yönetiminin Van Bommel'den ümidini keserek alternatif oyunculara yönelmesi bekleniyor.