Bir Mauro yetmedi!

Mauro Formica'nın işini bitiren G.Saray genç yıldızın adaşının peşine düştü. Wigan'dan ayrılmak isteyen Arjantinli golcü Mauro Boselli için Aslan devreye girdi

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 31.12.2010 ABONE OL
G.Saray'da 2011 modası Tangocular. Lucas Biglia ve Mauro Formica'yı kadrosuna katmak için 5 Ocak'taki transfer döneminin startını bekleyen sarı-kırmızılılar, Formica'nın adaşının da peşine düştü. Premier Lig'de Wigan forması giyen Arjantinli golcü Mauro Boselli de Cimbom yolunda. Sezon başında İngiliz kulübünün Estudiantes'ten kadrosuna kattığı Boselli'nin hocası Roberto Martinez ile yıldızı barışmadı ve kulübün patronu Dave Whelan, 6 milyon Pound'a aldığı golcüyü satışa çıkardı. Baros dışında golcüsü bulunmayan G.Saray, Boselli'nin menajeri Jose İribarren ile masaya oturdu.

CULİO OLMAYINC A FORMİCA!
Bu arada Arjantin'de Ole Gazetesi, Newell's Old Boys'da forma giyen Mauro Formica'nın G.Saray'a satıldığını okuyucularına duyurdu ve genç 10 numarayı, ligin transfer listesinde "Gidenler" kategorisinde gösterdi. G.Saray'ın Hagi'nin isteğiyle önce Romanya'da Cluj forması giyen bir başka Arjantinli Emmanuel Culio'ya teklif götürdüğü ancak 2 milyon Euro teklifin kabul görmemesi üzerine Adnan Sezgin'in Mauro Formica transferi için düğmeye bastığı öğrenildi. Formica'nın menajeriyle kesin anlaşma sağlayan Sezgin'in transferi bitirmek için hafta sonunda Buenos Aires'e uçup, karayoluyla Rosario'ya geçmesi bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU