Santos depremi

Sarı-lacivertli yönetim, Kocaman'la yapacağı görüşme sonrası Santos'la ilgili yol haritasını belirleyecek. Brezilyalı'yla da Türkiye'ye dönünce konuşulacak

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 31.12.2010 ABONE OL
Fenerbahçe'ye 2009 yazında Aykut Kocaman tarafından beğenilip transfer edilen Brezilyalı Andre Santos'un SABAH Gazetesi'ne verdiği röportaj, Türk spor kamuoyunun gündemine bomba gibi düştü. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın ligde kazanılan son Sivasspor maçının ardından "Her zaman böyle iştahlı olursa, bu bölgeye transfer yapmamıza gerek kalmaz" dediği oyuncunun özellikle hocası hakkındaki açıklamaları camiada şok etkisi yarattı. Yöneticilerin, konuyla ilgili Aykut Kocaman'la bir görüşme yapacağı ve Andre Santos'un durumuyla ilgili şimdilik beklemede olduğu bildirildi. Aykut Kocaman'la yapılacak görüşmeden sonra belirlenecek strateji kapsamında ise, Andre Santos'un Türkiye'ye dönmesinin bekleneceği, oyuncuyla sorunları ve bundan sonraki durumuyla ilgili düşüncelerinin sorulacağı ifade edildi.

BÖYLE DEVAM EDERSE...
Yeteri kadar oynatılmamaktan şikayetçi olan Andre Santos'un, Fenerbahçeli yöneticilere ikinci yarıda da yedek kalmak istemediğini bildirerek, böyle bir durum yaşanacaksa ayrılmaya sıcak baktığını söyleyeceği de gelen haberler arasında.

BUGÜN NELER OLDU