Santos ne demişti?

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 31.12.2010 ABONE OL
SABAH Gazetesi'ne verdiği röportajla Türkiye'nin gündemine oturan Andre Santos, özellikle Aykut Kocaman, hakkında önemli açıklamalarda bulunmuştu. İşte Santos'un dün SABAH Spor sayfalarında yayınlanan röportajından bazı satırbaşları:
Bir maç oynayıp üç maç yedek kaldığım için devamlılık sağlayamıyorum. Kendime güvenimi kaybediyorum ve sahaya çıkınca bir türlü istenileni veremiyorum.
Geçen sezon Cristian'la beraber Türkiye'ye gelmemizi isteyen kişi Aykut Kocaman'dır. Buna rağmen bizi sevmediğini düşünüyorum. Ama sevse de sevmese de, oynasam da oynamasam da, Fenerbahçe ile sözleşmem var ve bitene kadar buradayım.
Aykut Kocaman bana hep iyi olmamı söylüyor. Ama iyi olmam için hiçbir şey yapmıyor. Türkiye'deki en iyi kadro Fenerbahçe'de. Bu takım Avrupa'da yoksa, ligde ve kupada bu durumdaysa, sorun o takımı yöneten kişiden kaynaklanıyordur.
Alex, teknik direktör tarafından hiç hak etmediği davranışlara sözlere maruz kalıyor. Aykut Kocaman'ın Alex ile arasındaki sorunu anlamış değilim. Alex'i kıskanıyor mu, çekemiyor mu bilmiyorum.
Daha ağır antrenmanlar yaptırmasına rağmen, Christoph Daum'u Aykut Kocaman'dan daha çok seviyordum. Trabzon maçı olmasa, Daum başımızda olabilir, her şey daha güzel gelişebilirdi.

BUGÜN NELER OLDU