Her yerde istifa!

Her yerde istifa!

Sarı-lacivertli futbolseverler, skor 3-0 olduktan sonra başkan Aziz Yıldırım ve ekibini istifaya çağırdı Tepkiler maç boyunca sürdü, tribünlerden “F.Bahçe babanızın çiftliği değil” tezahüratları yükseldi

  • Spor
  • Cuma 21.10.2016
Kadıköy'de 1-1 biten Alanyaspor maçında Aziz Yıldırım'ı istifaya çağıran taraftarlar, Old Trafford'da da isyanını sürdürdü. Sarılacivertli futbolseverler, ev sahibi takım 3. golü attıktan sonra 'Yönetim istifa' diye tempo tuttu. Taraftarlar, ikinci yarıda yönetimin bulunduğu VIP trübününe dönüp, 'Fenerbahçe babanızın çiftliği değil" tezahüratları yaptı. Sosyal medyada da Yıldırım ve ekibine ağır eleştiriler vardı. "Yönetim istifa" etiketi Twitter'da bir numara oldu. Tepki mesajlarının bazıları şöyle:

"FENER'İ SEVEN YÖNETİMİ GÖNDERİR"
"Caner Erkin'i rakibine gönder, Hasan Ali'yi bize izlettir. Sonuçta senin duruşun, egoların F.Bahçe'den daha önemli", "Hiç vıdı vıdıya gerek yok. Tek sorumlu yönetim. İstifa edin artık F.Bahçe batıyor farkında mısınız?", "Kongre üyeleri Aziz Yıldırım'ı istifaya değil kovmaya gelmeli. Yeterin artık gururunuz nerede", "Twitter bio'suna F.Bahçe kongre üyesi yazmakla olmuyor! F.Bahçe'yi seven bu yönetimi gönderir."

2: Fenerbahçe maçına kadar attığı 24 şutta bir gol bulabilen Pogba, dün akşam 4 şutunda iki kez fileleri havalandırdı
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN