12 Dev Adam İtalya'da

  • AA
  • Basketbol
  • Pazartesi 16.07.2012 17:28
Başkonsolos Aylin Sekizkök, eşi Türkiye'nin Vatikan Büyükelçiliği Birinci Müsteşarı Hasan Sekizkök ve başkonsolosluk çalışanlarıyla Bormio'ya geldi.

Başkonsolos Sekizkök, milli takım menajeri Harun Erdenay, basketbol milli takımları idari menajeri Barbaros Akkaş ve bazı milli oyuncular tarafından karşılandı.

Millilerin kamp yaptığı otelde, başkonsolos Sekizkök, (A) Milli Takım Başantrenörü Bogdan Tanjevic, Milli Takım Menajeri Harun Erdenay ve Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Tobay ile bir süre sohbet etti.

Sabah antrenmanından dönen milli takım oyuncuları, başkonsolos Sekizkök ve başkonsolosluk çalışanlarıyla ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bogdan Tanjevic, ''Bu bizim için çok önemli bir ziyaret. Başkonsolosumuzun ziyaretiyle kendimizi Türkiye'de gibi hissediyoruz. Kendisine ziyaret için çok teşekkür ederim'' dedi.

Aylin Sekizkök de, ''Biz de bu ziyaretten ötürü çok mutluyuz.

Başkonsolosluktaki arkadaşlarımızla beraber, milli takımımızı ziyaret etmiş olmaktan, onlarla, hocamızla tanışmaktan dolayı çok mutluyuz. Zaten kısa bir zaman sonra tekrar gelecekler İtalya ile maç yapmaya. Kendilerini heyecanla bekliyoruz'' diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN