G.Saray'a 3 yıllık imza attı

  • AA
  • Basketbol
  • Pazartesi 30.07.2012 13:22
Türk Telekom Arena'da bulunan GS Store mağazasında gerçekleştirilen imza töreninde Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer'le birlikte medya mensuplarının karşısına çıkan Ekrem Memnun, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan mukaveleye imza attı.

İmza töreninde konuşan Murat Özyer, Ekrem Memnun'un Türk basketbol kamuoyunda yakından tanınan bir çalıştırıcı olduğunu belirterek, ''Galatasaray'da basketbola ve antrenörlüğe başladı. Yurt dışı tecrübesi oldu. Kadın basketbol takımımızın son şampiyonluğunda da antrenörüydü. şimdi yeniden takımımızın başında olacak. Değerli bir hocayla birlikte olacağız. Bu sene özlenen sonu tüm kulvarlarda yakalamaya çalışacağız'' diye konuştu.

Ekrem Memnun ise yeniden Galatasaray'a dönmekten dolayı heyecanlı, gururlu ve mutlu olduğunu dile getirerek, ''Basketbola başladığım, büyüdüğüm kulübüme döndüm. Çok önemli olduğunu bildiğim bir takımın başına geldim. Heyecanlıyım. Büyük hedeflerimiz var ve bunu yapabilecek takımımız, organizasyonumuz var. Bu göreve gelmemdeki en büyük faktör de, kulübün kazanma yolunda, büyük işler yapma yolundaki motivasyonu oldu'' ifadelerini kullandı.

İmza törenin sonunda Özyer ve Memnun, basın mensuplarına birlikte poz verdiler.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN