Siirt'te Fenerbahçe coşkusu

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, sarı-lacivertli kulübün sosyal sorumluluk projesi kapsamında Siirt'e geldi.

Siirt Havalimanı'na inen sarı-lacivertli basketbolcuları, Siirt Polisgücü genç takım basketbolcularıyla Özel Celal Değer İlköğretim Okulu öğrencileri karşılarken, Batman Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Yusuf Ertekin, takım kaptanı Ömer Onan'a çiçek verdi.

Daha sonra Fenerbahçe Ülkerli sporcular, Siirt şehir merkezini gezdi ve burada Siirtli vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Sarı-lacivertli basketbolcular, Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç'la birlikte öğle yemeği yedikten sonra istirahat etmek için Siirt Öğretmenevi'ne geçti.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Siirt'te

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Siirt karmasıyla dostluk maçı oynayacak olan Fenerbahçe Ülker Basket Takımı'yla birlikte Siirt'e geldi.

Özel uçakla Siirt'e gelen Fenerbahçe kafilesinde, Aziz Yıldırım'dan başka kulübün eski yöneticilerinden Nihat Özdemir, iş adamı Ethem Sancak, Prof. Dr. Yasin Aktay da yer aldı. Başkan Yıldırım ve beraberindekiler, Siirt Havaalanı'nda AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, iş adamları ve Siirt Fenerbahçe Spor Okulu öğrencileri tarafından karşılandı. Öğrenciler, Başkan Yıldırım'a çiçek verdi, halı saha talep etti.

Başkan Yıldırım ve beraberindekiler, daha sonra Vali Ahmet Aydın'ı makamında ziyaret etti. Vali Aydın, iş adamlarından Siirt'e yatırım yapmalarını istedi. Aziz Yıldırım, görüşmenin ardından Çatılı Köyü'ne gitti.

BİZE ULAŞIN