G.Saray'da deprem! Oyuncular idmana çıkmadı!

Galatasaray LIV Hospital'da oyuncular paralarını almadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmadı.

G.Saray'da deprem! Oyuncular idmana çıkmadı!
Galatasaray Liv Hospital oyuncuları paralarını alamamaları nedeniyle idmana çıkmadı. Sarı-kırmızılı oyuncular, bugün ödenmesi gereken ücretlerinin ödenmemesi nedeniyle antrenmana katılmadılar.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Galatasaraylı yönetici Can Topsakal, "Bankada bir aksilik oldu. Sanırım yanlış anlaşılma olmuş. Bu durumu yarın çözeceğiz ve antrenmana çıkacaklar. Ancak oyuncuların benimle görüşmeden böyle bir karar almalarına üzüldüm" dedi.

"Hem üzüldüm hem sinirlendim"


Konu hakkında NTV Spor kanalına bir açıklama yapan sarı-kırmızılıların basketboldan sorumlu yöneticisi Can Topsakal, bankada bir problem yaşandığını ancak sorunu yarın çözeceklerini söyledi.

Can Topsakal oyunculara ödemelerin 2 ay geriden yapıldığını, bu ay da bir gecikme yaşandığını ancak oyuncuların kendilerine danışmadan böyle bir tepki vermelerine hem üzüldüğünü hem de sinirlendiğini söyledi.

Can Topsakal şunları söyledi: "Oyuncularımıza 2 ay geriden gelerek ödeme yapıyoruz. Ama ödeme yapıyoruz. Bankada bir problem oldu. Hata yaptılar. Yarın sorunu çözeceğiz. Yarın sabah 10:30'da bunu çözeceğiz. Benimle temasa geçmemelerine hem üzüldüm hem sinirlendim. Bu iş yarın çözülecek. Yarın saat 17:00'de yapılacak antrenmana oyuncular katılacak."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN