Fener’den bir ilk

Camianın gururu olan Fenerbahçe Basketbol takımının resmi ürünleri artık Ülker Sports Arena’da açılan Fenerium’da satılacak

Fener’den bir ilk
Fenerbahçe'nin lisanslı ürünlerini taraftarlarla buluşturan Fenerium'un basketbol konseptli mağazası Ülker Sports Arena'da açıldı. Başantrenör Zeljko Obradovic ve oyuncuların katılımıyla hizmete giren mağazada, hem erkek hem de kadın ekibinin ürünleri taraftarların beğenisine sunulacak. Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, basketbol ailesine örnek olacak bir mağazanın açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, "Basketbolda ilkleri yapıyorduk, bu da ilk olacak. Taraftarlar da yeterince ürün bulamamaktan şikayetçiydi. Artık ne zaman isterlerse her oyuncunun formasını ve malzemesini burada bulabilecekler. Her oyuncunun isimleriyle anıldığı tişörtler var. Çok güzel düşünmüşler. Gelen bir taraftar, basketbolcuların giydiği her ürünü alabilecek. Mutluyuz" şeklinde konuştu.

Sarı-lacivertli takımın kadrosunda bulunan oyuncular için lakaplarından yola çıkılarak hazırlanan tişörtler, açılışın ilk gününde katılımcıların büyük ilgisini çekti.

BİZE ULAŞIN