Spor dünyasını yasa boğan ölüm...

Geçirdiği rahatsızlık sonrası bir süredir yoğun bakımda olan Canik Belediyespor Başantrenörü Mehmet Can Öztürk, hayatını kaybetti...

Spor dünyasını yasa boğan ölüm...

Maç sırasında rahatsızlanan Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Samsun Canik Belediyespor'un başantrenörü Mehmet Can Öztürk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Samsun Canik Belediyespor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta Adana'da AnadoluJet BOTAŞ Cup Turnuvası'nda MBK Doğuş Hastanesi ile oynadıkları maçın son üç dakikasında kalbinden rahatsızlanan Mehmet Can Öztürk'ün Adana'da tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini söyledi.

Haberi alır almaz Adana'ya gittiğini belirten Bayrak, "Acımız çok büyük. Büyük üzüntü içindeyiz. Hocamız basketbol camiasında çok sevilen biriydi. Tüm basketbol camiasının başı sağ olsun." dedi.

Bayrak, Öztürk'ün Adanalı olduğunu belirterek, burada toprağa verileceğini sözlerine ekledi.

HABERİ DUYDULAR MAÇI YARIDA BIRAKTILAR!

Galatasaray ile hazırlık maçı için İstanbul'da bulunan Canik Belediyesporlu oyuncular, geçtiğimiz hafta aort damarında yırtılan ve günledir yaşam savaşı veren hocaları Mehmet Can Öztürk'ün ölüm haberini alınca maçı yarıda bıraktılar. Devre arasında aldıkları haberle yıkılan oyuncular ikinci yarıya çıkmadılar.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN