En büyük kupa sahibini arıyor

Kadınlar 24. Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinde bugün Fenerbahçe ve Hatay BŞB Ankara’da karşılaşıyor. 19.00’daki maçı TRTSPOR yayınlıyor

En büyük kupa sahibini arıyor

Fenerbahçe ve Hatay Büyükşehir Belediyespor 24. Cumhurbaşkanlığı Kupası için bugün Ankara Spor Salonu'nda karşılaşacak. Geçen sezonun Bilyoner. com Kadınlar Basketbol Ligi şampiyonu Fenerbahçe ile finalisti Hatay Büyükşehir Belediyespor'u karşı karşıya getirecek maç saat 19.00'da başlayacak ve TRTSPOR'dan naklen yayınlanacak. Her iki takım da son hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programının müsait olması durumunda maça geleceği kaydedildi.

NE DEDİLER?

Geo rge Dikeoulakos (Fenerbahçe)

Güzel maç olsun

Basketbolun güzelliklerini konuşmak için toplanmalıydık ama hayatın öbür yüzü ortaya çıktı. Mehmet Can Öztürk'ün ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu olayın karşısında maç ve hazırlıklar tamamen ikinci plana düştü. Gündemimiz tamamen kaybettiğimiz arkadaşımız. Maç için ise sadece akıllarda güzel kalacak bir karşılaşma oynamayı umuyorum.

Ekin Baş (Hata y BŞB)

İyi hazırlandık
Mehmet Can Öztürk'ün vefatı bizi gerçekten çok üzdü. Ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Bugün oynayacağımız 40 dakika sonunda bir kupa var. Elimizden geleni yapmak ve kazanmak istiyoruz. Fenerbahçe gibi tecrübeli bir takıma karşı mücadele edeceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik, bunu sahaya yansıtarak kupayı Hatay halkına götüreceğimize inanıyoruz. Fenerbahçe'ye de başarılar dilerim.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN