Fenerbahçe'den Ömer Onan açıklaması

Fenerbahçe, Ömer Onan'ın TBF'de “Genel Koordinatör” olarak başlayacağını duyurdu ve hizmetleri için teşekkür etti

Fenerbahçe'den Ömer Onan açıklaması

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Ömer Onan'ın Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde 'Genel Koordinatör' olarak göreve başlayacağını duyurdu ve hizmetleri için teşekkür etti.

İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama

"26 Ekim 2016 Çarşamba günü düzenlenen Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu'nda yapılan seçimle göreve gelen Sayın Hidayet Türkoğlu başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan'ın, Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde "Genel Koordinatör" görevini üstlenmesi için kulübümüze başvuruda bulunmuştur.

Kulübümüz tarafından, ülke basketbolumuzun en iyi şekilde yönetilebilmesi önceliği esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda, bu başvuru kabul edilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne uzun yıllar sporcu olarak hizmet verdikten sonra profesyonel basketbol kariyerini sarı lacivertli formayla noktalayan, 2014-2015 sezonundan itibaren ise "Genel Menajer Yardımcısı" olarak kulübümüz bünyesinde görev yapan Ömer Onan'a katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni kariyerinde kendisine başarılar dileriz."

BİZE ULAŞIN