Sen misin elenen!

F.Bahçe’nin Euroleague’de saf dışı bıraktığı Panathinaikos’un başkanı Giannakopoulos çıldırdı. Dönüş uçak biletlerini iptal eden başkan oyuncularına “Yol uzun, hatalarınızı düşünün” dedi

Sen misin elenen!
THY Euroleague play off serisinde Fenerbahçe'ye 3-0 ile elenen Panathinaikos'ta başkan Dimitris Giannakopoulos son maçın ardından çılgına döndü. Atina'dan İstanbul'a bir saati bulmayan uçak yolculuğuyla gelen Yunan takımının dönüş biletlerini başkan Giannakopoulos iptal etti. İstanbul'dan Atina'ya 12 saat sürecek 1095 kilometre yol yapacak basketbolcuların bazıları bu karara inanamadı. Başkan, "Uzun bir yolculuk... Bu sürede yaptıkları hataları düşünmeleri için yeterince zamanları olacak" dedi. Bu tavır sonrası takım karıştı. Mike James, Singleton, K.C. Rivers, Kenny Gabriel ve James Feldeine, "Biz kendi uçak biletimizi alırız" diyerek kafileden ayrı Atina'ya döndü. Demetris Nichols da ABD'ye uçtu. ABD'li Gist ve Yunan oyuncular ise otobüse bindi. FIBA'nın da tepkisini çeken 43 yaşındaki başkan eczacılıkla uğraşıyor. Giannakopoulos daha önce taraftarlarla da sorun yaşamıştı.


Başkanın cezalandırması sonrası 1095 kilometre sürecek otobüs yolculuğuna başlayan basketbolcuların suratları oldukça asıktı.
BİZE ULAŞIN