Spor turu

Spor turu
Salı 19.05.2020
ABONE OL
Erzurum'da 11 vakanın tamamı negatife döndü
TFF 1. Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da geçen hafta testleri pozitif çıkan 11 kişinin tamamının, 5 günlük tedavinin ardından testleri negatife döndü. BB Erzurumspor Kulübü; futbolcu, antrenör, kulüp çalışanı ve yöneticilerden oluşan 72 kişiye dün yapılan yeni testlerin tamamının negatif çıktığını açıkladı. İyileşen kişilerin taburcu olduktan sonra 14 günlük karantina sürecinin devam edeceği bildirildi. Dadaşlar ayrıca yeni bir antrenman programı hazırlayıp, çalışmalara başlayacaklarını da vurguladı.

Jordan'ın ayakkabıları 560 bin dolara satıldı
THE Last Dance adlı belgeseli ile dünyada tekrar esmeye başlayan Michael Jordan rüzgârı birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Bu rüzgarla birlikte Michael Jordan'ın açık artırmaya çıkarılan imzalı ayakkabısı ise tam 560 bin dolara alıcı buldu. Majesteleri'nin 1985'te Chicago Bulls ile NBA'deki ilk sezonunda giydiği imzalı ayakkabı bugüne kadar, müzayedede satılan bir çift ayakkabı için en yüksek fiyata ulaşarak rekor kırdı.

Hudson-Odoi tecavüz suçlamasıyla tutuklandı
CHELSEA'NİN 19 yaşındaki futbolcusu Callum Hudson-Odoi'nin başı fena dertte. Mart ayında virüs testi pozitif çıkan ve sonrasında negatife dönen Odoi'nin bir modele iç çamaşırlarını giyerek Londra'daki evine ziyaret etmesini istediği belirtildi. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde genç kadın ambulansla hastaneye kaldırılırken tecavüz şikâyeti üzerine Odoi de tutuklandı. Genç oyuncunun daha sonra kefaletle serbest bırakıldığı açıklandı.