Soner için teklif yapıldı

  1. Haberler
  2. Futbol
Pazar 25.12.2011 13:12 ABONE OL
Gençlerbirliği son haftalarda gösterdiği başarılı performansla dikkatleri çeken defansın başarılı ismi Ante Kulusic ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre Başkent temsilcisi sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hırvat futbolcusu Ante Kulusic ile 2 yıl daha devam etme kararı aldı. Ante Kulusic ile yapılan görüşmelerin ardından anlaşılırken, futbolcuya ilk yıl için 330 bin, ikinci yıl içinse 350 bin avro alacağı öğrenildi.

Hırvatistan Sibenic kentinde 1986 yılında doğan Ante Kulusic, ilk olarak geldiği kırmızı-siyahlı takımdan bir süreliğine Hacettepe'ye kiralanmış, sezon başında ise yeniden Gençlerbirliği kadrosuna dahil edilmişti.

-''İyileştirme görüşmeleri''
Başkent temsilcisinde transfer çalışmalarının yanı sıra başarılı bir dönemin ardından genç futbolcuların sözleşmelerini iyileştirerek uzatma görüşmelerine de devam ediliyor.

Kırmızı-siyahlı yönetim, teknik direktör Fuat Çapa'nın raporu doğrultusunda, altyapıda yetişen 21 yaşındaki Soner ve yaştaşı Özkan'la görüşerek, belirledikleri sözleşme şartlarını ve ücretleri iletti.
Gençlerbirliği'nin ''genç emektarlarının'' takımda kalmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğu, ancak yönetimden de sözleşmelerinin iyileştirilmesi konusunda anlayış beklediği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU