Jebrin 5 yıl Trabzon'da

Trabzonspor, Bucaspor'la sözleşmesini fesheden 20 yaşındaki Jebrin ile 5 yıllığına anlaştı. Bugün bordo-mavililerin kampına katılacak orta saha oyuncusunun transferine Bucaspor tepki gösterdi

Bucaspor'la sözleşmesini alacakları ödenmediği için tek taraflı olarak fesheden Torric Jebrin, Trabzonspor'la anlaştı. Bordo-mavili takımın izleme komitesinin takip ettiği ve teknik direktör Şenol Güneş'in de alınmasını istediği Jebrin'le her konuda anlaşmaya varıldı. Ganalı genç orta saha oyuncusunun ara transfer döneminin başlamasıyla birlikte Trabzonspor'la sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

BUCASPOR İTİRAZ ETTİ!
Asbaşkan Nevzat Şakar, 5 yıllık ön sözleşme imzaladıkları 20 yaşındaki oyuncunun bugün Trabzonspor'un Antalya'da başlayacak kampına katılacağını söyledi. Sezon sonuna kadar 250 bin avro alacak oyuncunun daha sonraki üceti ise performansına göre belirlenecek. Geçtiğimiz sezon devre arasında Buca'ya gelen Ganalı futbolcu Süper Lig'de 5 gol kaydederken, bu sezon Bank Asya'da ise 1 gol attı. Öte yandan Bucaspor, Jebrin'in sözleşmesini haksız yere feshettiği gerekçesiyle transfere itiraz etti. Haksız fesihten dolayı oyuncunun lisansının iptali için TFF'ye başvuran Bucaspor, Trabzonspor'un eski futbolcuları ile anlaşmasını da yanlış bulduklarını bildirdi. .

BUGÜN NELER OLDU