Metris'te kim kaç kilo verdi?

Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir, kimsenin şampiyon aramamasını söyleyerek, "Geçen sezonun olduğu gibi bu sezonun şampiyonu da Fenerbahçe olacaktır" dedi

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, şike ve teşvik konusunda verilecek kararın uzun bir süreç alacağını belirterek, "Biz yargının vereceği karara her zaman saygı duyduk, duyacağız da. Şu anda başkanımızın ve diğer yöneticilerimizin beraat edeceğine inanıyoruz" dedi. Geçen yılın şampiyonunun Fenerbahçe olduğunu ifade eden Özdemir, Aziz Yıldırım'ın takımın bugünkü durumundan memnun olduğunu belirtti. Özdemir'in SABAH'a yaptığı açıklamalar şöyle:

"BU YIL DA ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
"Kimse geçen sezonun şampiyonunu aramaya kalkmasın. Şampiyon F.Bahçe'dir. Bu sezon tüm sıkıntılara rağmen ilk yarıyı iki puan farkla ikinci bitirdik. Ancak şampiyon yine F.Bahçe olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

METRİS'TE KİM KAÇ KİLO VERDİ?
"Başkanımızı ve diğer yöneticileri geçen hafta Metris'te ziyaret ettim. Aziz Bey de takımın şu anda aldığı sonuçlardan memnun. 10 kilo zayıflamış. Diğer yöneticilerimizden Şekip Mosturoğlu 14, İlhan Ekşioğlu da 8 kilo vermişler. Şartlar iyi de olsa sonuçta cezaevinde kalıyorsun."

"TFF, GELECEĞİ DÜŞÜNMELİ"
"Türk adaletine güvenimiz tam. Verecekleri karara saygımız sonsuz. Ancak bizim inancımız beraat edeceğimiz yönünde. Yine de verecekleri karara karşı boynumuz kıldan ince, saygı göstermemiz gerekir. Biz bu sıkıntılı süreçten alnımızın akıyla çıkacağız. TFF de karar verirken Türk futbolun geleceğini düşünmeli."

"TRABZONSPOR UNUTAMIYOR"
"Geçen sezon ilk yarıda puan olarak Trabzonspor'un 8 puan gerisinde kalmıştık. Ancak ikinci yarı büyük bir çıkış yakaladık ve sahamızda onları 2-0 yenip sezon sonunda şampiyon olduk. Trabzonspor'un bu tablo karşısında tepkilerini devam ettirmesini normal karşılıyorum. Çünkü geçen sezonu unutamıyorlar. Ama artık bu işi devam ettirmeleri kendilerine ve camiaya zarar veriyor."

"KOCAMAN İSTESİN, HEMEN ALIRIZ"
"Fenerbahçe Türkiye'ye en büyük yıldız futbolcuları getirmiş, Türk futbolunun ufkunu açmış kulüp. Transferde istediğimiz yıldız futbolcuları transfer edebiliriz. Yönetim yarın (bugün) toplanacak, transfer konusu görüşülecek. Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda transferleri en kısa zamanda gerçekleştireceğiz."


BUGÜN NELER OLDU