Terim Melo'nun alınmasını istedi

Taraftarın sevgilisi Sambacı için Juventus ile masaya oturacak Cimbom 'tok alıcı' rolünde

  1. Haberler
  2. Futbol
Pazartesi 26.12.2011 ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yönetime verdiği raporda Felipe Melo'nun bonservisi ile alınması da yer alıyor. Tecrübeli teknik adam, Brezilyalı futbolcunun sezon bitmeden Juventus'tan bonservisinin alınmasını isterken, yönetimin ocak ayında bu konuda harekete geçerek İtalyan kulübünün kapısını çalacağı öğrenildi.

8 MİLYON EURO ÖNERİLECEK
Felipe Melo'nun kiralık olarak Galatasaray forması giyiyor. Brezilyalı için 13 milyon Euro karşılığında ilk satın alma hakkı sarı-kırmızılı kulübe ait. Galatasaray transferde tok alıcı rolü oynayarak bu futbolcuyu 8 milyon Euro civarında bir rakama almayı hedefliyor.

Reyes Madrid'de kalıyor
Atletico Madrid'de teknik direktör değişikliği sonrası Reyes'in takımdan ayrılması da gündemden düştü. Başkan Ünal Aysal'ın "Reyes'le anlaştık, Fatih Terim'in kararını bekliyoruz" açıklaması taraftarda heyecan yaratmış, ancak tecrübeli hocanın İspanyol futbolcuyu kadrosunda düşünmediğini açıklamasıyla transfer rafa kaldırılmıştı. Madrid kulübünde Manzano'nun gönderilmesi sonrası göreve gelen Diego Simeone, kimsenin takımdan ayrılmamasını isterken, Reyes'in transfer defteri de tamamen kapanmış oldu.

BUGÜN NELER OLDU