Tehditlere SMS önlemi

Rakip taraftarların tehditlerinden bıkan Şener, çareyi telefonunu 'sms'lere kapamakta buldu ve "Kulübün selameti için sineye çekiyorum" dedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener dertli! Şener, şike soruşturması ile ilgili iddianame ve Etik Kurulu raporunun açıklanmasından sonra gelen mesajlardan şikayetçi! Olaya açıklık getiren bordo-mavili başkan, "Telefon numaramı bir yolla ele geçirmişler. Telefonuma başka takım taraftarlarından küfür, hakaret ve tehdit dolu mesajlar geliyor. Bunları sadece Trabzonspor'un selameti için sineye çekiyorum. Benim Trabzon- Tonyalı olduğumu bilmiyorlar... O kadar kurnazlar ki yurt dışı üzerinden geliyor bu 'sms'ler. Cezayir'den bile mesaj atıldı. Delikanlı olan yüzüme konuşur. O mesajları Fenerbahçeli taraftarların yazdığı kesin. Sadece bana değil asbaşkanımıza bile geliyor bu mesajlar" dedi ve çareyi cep telefonunu 'sms'lere kapamakta buldu.

'1-2 OYUNCU DAHA ALABİLİRİZ'
Başkan Sadri Şener, 99 milyon TL'lik borçları olduğunu söyledi ve ekledi: "1-2 yıl içinde bu borç çok daha aşağıya doğru iner. Bütçeyi makul seviyede tutuyoruz. Türkiye'yi Avrupa'da yarıştıracak 1-2 oyuncu alma imkanımız var." .


BUGÜN NELER OLDU