Ünal Aysal'ı çıldırttılar

Salı 27.12.2011 09:44
Güncelleme: Salı 27.12.2011 09:46
ABONE OL
Ara transferin hızlı takımlarından biri olması beklenen Galatasaray şu ana kadar beklenen bombaları patlatamadı... Özellikle yurt içindeki genç yıldızlarla ilgilenen Sarı-Kırmızılı yönetimin yüksek maliyet engeline takıldığı, Başkan Ünal Aysal'ın da istenen rakamalara çok sinirlendiği ortaya çıktı.

MANİSA DA UÇMUŞTU!
Aysal'ın son olarak Olcan Adın için Gaziantepspor'un 5 milyon Euro istemesi üzerine adeta küplere bindiği öğrenildi. Başkan Aysal'ın yöneticilere, "Ben sezon başında gittim, İngiltere'nin en önemli kulüplerinden Arsenal'de oynayan Eboue'yi 3.5 milyon Euro'ya aldım. Şimdi Gaziantepspor benden Olcan için 5 milyon Euro istiyor. Yurt içinde bu rakamları kimseye vermem" ifadesini kullandığı öğrenildi.

Galatasaray geçtiğimiz günlerde de Manisaspor'la Yiğit Gökoğlan ve Yiğit İncedemir transferi için masaya oturmuş, fakat Ege kulübünün 7.5 milyon Euro istemesi nedeniyle geri adım atmıştı.

TAKAS GÜNDEME GELEBİLİR
Sarı-Kırmızılılar yurt içinden bir başka gözdesi Nordin Amrabat'la her konuda anlaşmış fakat Kayserispor'un tutumu nedeniyle transferi askıya almak zorunda kalmıştı. Şu ana kadar Fatih Terim'in ısrarla istediği futbolcular konusunda net bir adım atamayan Sarı-Kırmızılı yönetimin yılbaşı sonrasında girişimlerini hızlandırması bekleniyor.

Galatasaray yönetimi, Gaziantep ve Manisa'nın istediği fiyatları düşmemesi halinde futbolcu takasını gündeme getirecek. Aydın, Servet ve Gökhan Zan'ın takasta kullanılabilleceği gelen bilgiler arasında.