2012 bizim yılımız olacak

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Tayfur Havutçu, siyah-beyazlı takımın yeni yılda daha yoğun bir maratona gireceğini belirterek, "2012'de üç kulvarda da başarılı olacağız" dedi

Beşiktaş Futbol Genel Direktörlüğü görevine getirilen Tayfur Havutçu, yeni yıl planlarını SABAH'a açıkladı. Ligde ve Avrupa'da iyi konumda olan siyah-beyazlı takım için 2012 yılının çok yoğun geçeceğini belirten Havutçu, "Bütün sınavlardan başarıyla çıkacağımıza inanıyorum" dedi. Beşiktaş'ın başarısı için teknik direktör Carlos Carvalhal ile birlikte uyum içinde çalışacaklarını ifade eden Tayfur Havutçu, "Ligin ikinci yarısında Süper Lig ve Avrupa Ligi'nin yanı sıra Türkiye Kupası programı da eklenecek. Bizi zorlu bir maraton bekliyor. Buna hazırlıklı olmalıyız. Takım olarak oldukça iyi durumdayız. Elimizde kaliteli futbolcularımız var. Eğer ciddi sakatlıklar yaşanmazsa 2012'de üç kulvarda da başarılı olacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

DEFANSA TAKVİYE OLABİLİR
Transfer çalışmaları konusunda da bilgi veren Tayfur Havutçu şunları söyledi: "Takımda ciddi bir değişikliğe gitmeyi şimdilik düşünmüyoruz. Defansa bir takviye yapacağız. Onun dışında bir yıldız transferi olmayacak."

BUGÜN NELER OLDU