Haziran'a kadar beraberiz

Ara transferde peşinde olduğu isimleri henüz imza aşamasına getiremeyen Galatasaray'da Fatih Terim, 23 lig maçı ve Türkiye Kupası'nı düşünerek, mevcut kadrodan kimseyi göndermemeye karar verdi

  1. Haberler
  2. Futbol
Perşembe 29.12.2011 ABONE OL

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ligin ikinci yarısının ardından oynanacak play-off maçlarına bol alternatifli bir kadroyla girmek için devre arasında takımdan oyuncu göndermemeye karar verdi. Terim'in bu kararını ilettiği İkinci Başkan Ali Dürüst, dün bu konuda resmi açıklamayı yaptı ve kimseyi takımdan göndermeyeceklerini açıkladı. , Hedef Filo ile 3 yıl için imzaladıkları sponsorluk anlaşması ile kulübün basketbol, voleybol ve futbol branşlarındaki oyuncular ve yöneticilerin kullanımına 52 adet aracın temini için düzenlenen törene katılan Dürüst'ün teknik direktör Fatih Terim için "Hocamız ayağımızı yerden kesti, şimdi Hedef de ayağımızı kesiyor" şeklindeki sözlerine, Fatih Terim, "Hedeften şaşmamak lazım" ifadesiyle karşılık verdi. Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye transferi için ""Biz kendi yapacağımız transferlere bakıyoruz" diyen Ali Dürüst, Ambarat hakkında ise "Amrabat, Kayserispor'un mukaveleli oyuncusu. Biz bu oyuncuyla ilgili transfer yaparlar mı diye görüştüğümüzde sayın başkanları 'Böyle bir tasarrufumuz olmaz' dedi. Bizim için de bu olay bitmiştir. Ondan sonra kendi iç olayları, bizi ilgilendirmiyor" yorumunu yaptı.

ŞİKE İDDİALARINI CİDDİYE ALMADIK
Uzakdoğu'da bir bahis şirketinin Galatasaray'ın Bellinzona ile 4 yıl önce oynadığı maçları manipüle ettiği yönündeki iddiaları ciddiye almadıklarını dile getiren Ali Dürüst, bu yöndeki haberlere tepki göstermeyi gerekli görmediklerini de belirtti.

SPOR SERVİSİ

BUGÜN NELER OLDU