Jaja: 3 büyük kulüp beni istiyor

  1. Haberler
  2. Futbol
Perşembe 29.12.2011 09:21 ABONE OL
Al-Ahli formasını giyen eski Trabzonsporlu Jaja, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Starspor'a konuşan Brezilyalı futbolcu, cennet gibi bir yerde yaşadığını belirtirken, "Burada kendimi rahat hissetmem için çalışan bir çok insan var. Henüz 25 yaşındayım ve büyük hedeflerim var. Ancak bu hedeflere Dubai'de ulaşmam mümkün değil. Bir çok teklif alıyorum. Menajerim yakından ilgileniyor. Benim ve kulübüm için en faydalı olan teklifle ilgileneceğim" diye konuştu.

Türkiye'nin çok güzel bir ülke olduğunu vurgulayan Jaja, "Hiçbir zaman Türkiye hakkında kötü anılara sahip olmadım. Bir çok kulüple benim adıma menajerim Kadir Özdoğan ilgileniyor. Evet Türkiye'de tekrar futbol oynamak isterim. Galatasaray ile görüşmelerimiz oldu. Sadece Galatasaray değil Trabzonsporlu yöneticilerle de temasa geçtik. Beşiktaş'tan da dolaylı yoldan teklif aldım" ifadesini kullandı.

Galatasaray gibi güçlü bir kadroda oynamak istediğini ifade eden yıldız oyuncu, "Melo, Eboue, Elmander, Baros, Selçuk, Engin... Hepsi birbirinden kaliteli isimler. Forma sorunum hiç olmadı. Gittiğim her takımda direk oynadım. Aynı şekilde Beşiktaş ve Trabzon'da oynamaktan da zevk alırım. Trabzonspor'u da yakından takip ediyorum. Oraya dönmekten hiçbir sıkıntı duymam. Türkiye'de Bilica ile eğlenmeye gitmem çok büyütüldü. 14 gol, 8 asistlik performans sergiledim. Alex'in benim hakkımda söylediği sözler de unutulmasın" dedi.

BUGÜN NELER OLDU