Kupa müzemizde, madalya da evimde

Fenerbahçeli Cristian'dan gönderme: "Bizden şampiyonluğu kimsenin alabileceğini düşünmüyorum. Kupa müzemizde, madalyam evimde"

  1. Haberler
  2. Futbol
Cuma 30.12.2011 ABONE OL
Fenerbahçe'nin Brezilyalı ön liberosu Cristian Baroni, hak ederek kazandıklarını belirttiği geçen sezonki lig şampiyonluğunu, kendilerinden kimsenin alamayacağını ifade etti. Trabzonspor cephesinin şampiyonluğun kendilerine verilmesi beklentisiyle ilgili düşünceleri sorulan Cristian, "Şöyle bir gerçek var ki; kupa şu anda bizim müzemizde. Benim o şampiyonlukla kazandığım madalya da evimde duruyor. Bu görüşle baktığımız zaman bizden o şampiyonluğu kimsenin alacağını, ya da alabileceğini ben açıkçası düşünmüyorum. Kutlamaların görüntüleri de zaten her yerde var" dedi.

ŞAMPİYONLUKLA SUSTURACAĞIZ
Rakiplerine mesaj göndermeye devam eden 28 yaşındaki sambacı, "Bu sezon şampiyon olduğumuz takdirde, şampiyonluğumuza leke sürmeye çalışan insanları susturacağımızı biliyoruz" diye ekledi ve play-off için şu yorumu yaptı: "Bu sistem benim için ilk, ilginç olacağını düşünüyorum."

ALEX İZİN VERİRSE...
İstanbul BŞB ve Beşiktaş'a frikikten gol atan Cristian Baroni, "Alex ile topun başına geldik. Bana 'Senin vurman daha mantıklı olur' dedi ve haklı çıktı. Yerine göre kaptanımız izni doğrultusunda frikik kullanıyorum" ifadesini kullandı. Cristian, Emre Belözoğlu ile tartışmasına da değindi: "Saha içerisinde 'Arkadaşım lütfen şunu yapar mısın?' diyemezsiniz, bu zaten futbolun doğasına aykırı. Emre ile arkadaşlığımız en sıkı şekilde devam ediyor zaten."

BUGÜN NELER OLDU