Nobre, Fener'e mi dönüyor?

Cuma 30.12.2011 13:29
Güncelleme: Cuma 30.12.2011 13:32
ABONE OL
Fenerbahçe'nin forvet transferi konusunda listesinde yer alan oyunculardan olan Marcio Mert Nobre, sarı lacivertli takımın listesinde olduğunu, ancak transferi konusunda yeni yılla birlikte bir takım gelişmeler olabileceğini söyledi.

TRANSFERİMLE İLGİLİ HER ŞEY MÜMKÜN

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Nobre, "Fenerbahçe'ye transferim konusunda bazı haberler alıyorum, ayrıca gazetelerde bir şeyler okuyorum. Tabii ki ortada yüzde yüz olarak nitelendirebileceğim bir şey yok. Adımın listede olduğuna dair bir şeyler var. Fenerbahçe'nin listesinde olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe'de mutlu günlerim geçmişti. Yeni yılla birlikte bir takım gelişmeler olabilir. Fenerbahçeli pek çok dostum var. Onlarla sürekli konuşuyoruz. Ne olur bilmiyorum; ama elbette Fenerbahçe'ye geri dönersem çok mutlu olurum. Bunu hep birlikte göreceğiz. Biliyorsunuz, benim Mersin'le sözleşmem var. Ancak Fenerbahçe'yi çok seviyorum, taraftarları da çok seviyorum" dedi.

MENAJERİM GÖRÜŞMELERİ YAPIYOR

Menajeri aracılığıyla bir takım temasların olduğunu dile getiren Brezilyalı futbolcu, "Mersin İdman Yurdu ile bir buçuk yıllık kontratım var. Başkanımızla konuştuk. Eğer Fenerbahçe'yle ilgili bir gelişme olacaksa Mersin'de benim yerime yeni bir forvet almak isteyecektir. Fenerbahçe'nin listesindeyim. Ancak en iyi şey beklemek. Fenerbahçe'de oynamak isterim; tabii ki; ama Mersin'de de mutluyum. En iyi yol yeni yıldan sonraki gelişmeleri beklemek" diye konuştu. .

BOBO'NUN BURSASPOR'A TRANSFERİ YÜZDE YÜZ DEĞİL

Bobo'nun Bursaspor'la yaptığı görüşmelere de değinen Nobre, "Bobo'yla iki gün önce konuştum. Ertuğrul Sağlam ve Bursaspor'la bir transfer görüşmesi olduğunu söyledi. Ancak bu görüşmenin yüzde yüz imzayla sonuçlanacağını söylemedi. Sadece transfer görüşmesi yaptığından bahsetti" şeklinde konuştu.