Transferde 2003 ruhu!

8 sene önce yakaladığı jenerasyonun sonuna gelen Fenerbahçe, 1991'li Alper ve Özgür'ün transferiyle yeniden yapılanma haraketini başlattı

Fenerbahçe'nin devre arasında ikinci transferi Özgür Çek oldu. Sarı-lacivertliler, Ankaragücü ile kontratını fesheden eski futbolcusu Özgür ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı. 20 yaşındaki solak futbolcu, senelik 450 bin Euro alacak. Fenerbahçe'nin 1991 doğumlu Alper Potuk'tan sonra yaşıtı Özgür Çek'i de transfer etmesi, akıllara 2003 yılını getirdi. Sarı-lacivertliler o dönem Ümit Milli Takım'ın iskeletini oluşturan Volkan Demirel, Servet Çetin, Selçuk Şahin ve Kemal Aslan gibi isimleri transfer etmiş, yerli avına Serkan Balcı ve Deniz Barış ile devam etmişti.

YERLİ MALI KANARYA!
Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve Alex'in ilerleyen yaşını dikkate alan yöneticiler, Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda gençlik harekatını firesiz uygulamaya başladı. Sezon başında 25 yaşındaki Orhan Şam ve Sezer Öztürk ile 1989 doğumlu Serdar Kesimal'ı transfer eden Fenerbahçe, devre arasında 20'lik Alper ve Özgür ile takviyelere devam etti.
BUGÜN NELER OLDU