Amrabat A2 antrenmanında

  1. Haberler
  2. Futbol
Cumartesi 31.12.2011 13:41 ABONE OL
Kayserispor'da, Galatasaray'a gitmek istediğini açıklaması nedeniyle (A) takımda kadro dışı bırakılan Noureddine Amrabat, A2 takımıyla çalışmaya başladı.

Galatasaray'ın transfer etmek istediği, ancak Kayserispor'un transfere sıcak bakmamasına rağmen bu takıma gitmek istediği yönünde açıklamalarda bulunan Amrabat, Antalya'da kamp yapan takımının kadrosundan çıkarılmıştı.

Bugün Kayseri'ye gelen Amrabat, A2 takımı ile birlikte ilk antrenmanına çıktı. Antrenör Münir Yıldırım nezaretindeki çalıxmaya katılan Amrabat'ın neşeli olduğu gözlendi. Noureddine Amrabat, A2 takımındaki genç arkadaşlarına da zaman zaman taktikler verdi.

Antrenör Yıldırım, yaptığı açıklamada, çalışmalara dün başladıklarını ve bugün Amrabat'ın da aralarına katıldığını söyledi.

Amrabat'ın A2 takımı ile birlikte antrenmanlara çıkması için yönetimden kendilerine tebligat geldiğini ifade eden Münir Yıldırım, yönetimin kararı doğrultusunda Amrabat'ın A2 takımı ile birlikte çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti.

Ligin ilk yarısında gösterdiği performansla yıldızı parlayan Noureddine Amrabat, Kayserispor ile sözleşmesi devam etmesine rağmen Galatasaray'da oynamak istediği yönünde açıklamalar yaptığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılmıştı.
BUGÜN NELER OLDU