Fenerbahçe'nin 4 atlısı

Fenerbahçe'nin santrfor adayları belli oldu. Sarı-lacivertliler, Fransa'dan Moussa Sow ile Brezilya'dan Borges ve Fabiano'nun peşine düştü. Juventus'un Sırp yıldızı Milos Krasic için de girişimlere başlandı

Lyon'un golcüleri Bafetimbi Gomis ve Lisandro Lopez için yaptığı girişimlerden sonuç alamayan Fenerbahçe, rotayı farklı isimlere çevirdi. Listenin ilk sırasında Lille'in Senegalli yıldızı Moussa Sow yer alıyor. 25 yaşındaki oyuncu için 12 milyon Euro'dan başlayan bonservis pazarlığında 10 milyon Euro'ya kadar inildi. Ancak Sow'un başta Arsenal olmak üzere İngiltere'den gelen tekliflere daha sıcak baktığı belirtiliyor. Listedeki ikinci isim, Fabiano... Geçen sezon Brezilya'ya dönerek herkesi şaşırtan 31 yaşındaki oyuncu ile temasa geçildi. Kulübü Sao Paulo'nun ve Fabiano'nun yanıtı bekleniyor. Son oyuncu ise Santos'tan Borges. Anlaşma sağlandı. Ancak Fenerbahçe, daha iyi bir ismi kadroya katabilme adına Borges'i bekletiyor. Sarılacivertlilerin eski futbolcusu Nobre ise dün ilginç bir çıkış yaptı ve "Fenerbahçe'ye dönmek istiyorum" itirafını yaptı.

JUVENTUS'A 'KİRALAMA' TEKLİFİ
Fenerbahçe'nin nabız yokladığı diğer oyuncu Juventus'un sağ açığı Krasic... Sarı-lacivertliler, Ziegler örneğinde olduğu gibi Sırp yıldızı kiralama istiyor. Bu konuda yeni yılla birlikte gelişmeler bekleniyor. .

BUGÜN NELER OLDU