Kocaman'dan transfer açıklaması

Aykut Kocaman, Süper Lig'in ilk yarısını ve transfer çalışmalarını değerlendirdi.

  1. Haberler
  2. Futbol
Cumartesi 31.12.2011 13:13 ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Eskişehirspor'la bonservisi konusunda anlaşma sağladıkları Alper Potuk'un transferi konusunda sıkıntı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanın ardından basın mensuplarının yeni yılını kutlayan Aykut Kocaman, gazetelcilerin sorularını yanıtladı.

Sözlerine yeni yıl mesajı vererek başlayan Aykut Kocaman, Alper Potuk'un transferiyle ilgili olarak, "Bir sıkıntı olmadığını söylersek yanlış bir şey söylemiş oluruz. Bu sıkıntının aşılıp aşılmaması biraz oyuncuya bağlı." diye konuştu.

Sarı lacivertli takımın bugünkü antrenmanı sırasında basın mensuplarının yanına gelerek yeni yıllarını kutlayan Aykut Kocaman, transfer ve takımın son durumu hakkında şu açıklamayı yaptı:

"HER DALDA ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI FENERBAHÇE"

Ligin ilk yarısında sahadaki olumlu taraflarımız daha ağır bastı. Hem futbol takımında hem de diğer branşlarda şampiyonlukların en büyük adayı Fenerbahçe. Dün Galatasaray ile oynanan basketbol maçında basketbolcularımız bunu bir kez daha ne kadar istediklerini gösterdiler. Biz de aynı isteği sezon sonuna kadar göstereceğiz.


"BORGES'İN DE DAHİL OLDUĞU BİR TRANSFER LİSTEMİZ VAR"

"İsimlendirmiyeyim şimdi ama daha evvel ismini verdiğimiz bir futbolcu vardı (Borges'i kastediyor), yabancı oyuncu transferinde onun da içinde olduğu seçenekli bir oyuncu listemiz var. Yoğun bir şekilde çalıştığımızı söyleyebilirim. Transfer kolay bir şey değil, hele bu dönemde ve doğru adam transferi açıkçası çok daha zorlaştırıyor işi. Ancak doğru transfer yapmak için çaba gösteriyor şu anda Fenerbahçe Yönetimi. Birkaç gün içinde şekilleneceğini tahmin ediyorum."

Kocaman, açıklaması sonrası basın mensuplarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

BUGÜN NELER OLDU