F.Bahçeli yöneticiden jet yanıt

Cumartesi 28.01.2012 17:17
Güncelleme: Cumartesi 28.01.2012 17:19
ABONE OL
Fransa'da yayın yapan Le 10 Sport gazetesi ortaya çok tartışılacak iddia atarken; Fenerbahçe yöneticisi Ömer Temelli'nin bu iddialara cevabı gecikmedi.

Fenerbahçe'nin resmi sözleşmeye imza attırarak 10 milyon Euro'ya renklerine bağladığı Moussa Sow için, "Kendisini garantiye aldı" yorumunu yapan gazetede yer alan haberde, sarı-lacivertli ekibin küme düşürülmesi halinde Senegalli yıldızın sözleşmesinde bedelsiz serbest kalma maddesinin bulunduğu öne sürülmüştü.

ÖMER TEMELLİ'DEN CEVAP GECİKMEDİ

Haberde "Fenerbahçe'nin 2. Lig'e düşmesi halinde Moussa Sow bedelsiz olarak takımdan ayrılabilecek" ifadesi yer alırken Fenerbahçe için en geç 15 Nisan'dan önce karar alınacağı belirtildi. Gazete bu maddeyle Sow'un menajerlerinin oyuncunun sportif geleceğini riske atmadığı yorumunu yaptı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, twitter'dan yaptığı açıklamada Moussa Sow'un sözleşmesinde serbest kalır maddesinin bulunmadığını ifade etti. Temelli, yapılan kontratın içeriğinde bu tarz bir şart olmadığını ve böyle haberlere inanmamaları gerektiğini söyledi. (Sporx)