Kötü niyetliler

Güneş: Maç planlamasını çocukların yaptığını düşünüyordum şimdi kötü niyetle yapıldığını düşünüyorum. Bu kafayla hiçbir şey olmaz bizden

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonrası ligin baştan sona yanlış programlandığını söyledi. Bu işin arkasında kötü niyet aradığını belirten tecrübeli hoca, bu ortamda herkesin boş konuştuğunu belirterek şöyle devam etti: "Hep futbol konuşuyoruz ama futbol konuşurken boş konuşuyoruz. Haftalık, aylık, yıllık planlama hepsi yanlış. Bundan futbol çıkmaz. Şu anda oynanan futbol mucize. Beşiktaş ve Trabzonspor sakatlıklarla uğraşıyor. Çalışma ve dinlenme şansı bile bulamıyor. Bu planlamayı çocukların yaptığını düşünüyordum, şimdi kötü niyetle yapıldığını düşünüyorum.

BİZDEN BİRŞEY OLMAZ
Beni pazartesi günü oynatan zihniyet diğer maçımı neden Cuma'ya alıyor? Bunu geçen sene de yaptılar. Hadi geçen sene şampiyonluk şansım var, önümüzü kesmek için yaptılar. Bu sene neden yapılıyor?
Bunun için futbolu konuşmaya gerek yok. Oyuncu çıkmaz bu ligden. Bu kafayla hiçbir şey olmaz bizden." Maç hakkında da yorum yapan Güneş, dirençli bir takıma karşı pozisyon vermeden geriye düştükleri maçı zor da olsa kazandıklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN