Adnan Öztürk’e derbi yasağı!

"Kadıköy'e gidiyorum" diyen Adnan Öztürk, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın "Gitme, ortam gerilir" uyarısı üzerine geri adım attı

Şike soruşturması boyunca Fenerbahçe yönetimi ile sürekli olarak karşı karşıya gelen ve yaptığı açıklamalar ile sarı-lacivertli taraftarların büyük tepkisini çeken Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'e BaşkanÜnal Aysal "Kadıköy yasağı" koydu. Aziz Yıldırım'ın Metris'te olması ve derbiye gidememesi nedeniyle Kadıköy'e gitmeme kararı alan Aysal, Fenerbahçe camiası tarafından istenmeyen adam ilan edilen Adnan Öztürk'e "Kadıköy'e senin de gitmeni istemiyorum Adnan. Sen gidersen ortam gerilir. Sana büyük tepki var. Bu nedenle derbiye gitmemelisin" dediği ifade edildi. Adnan Öztürk'ün ise derbide Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda olmak istediği belirtiliyor.

ALİ DÜRÜST TEMSİL EDECEK
Ancak Aysal'ın tribünlerden gelecek tepkileri düşünerek "Şahin" lakablı yöneticisini Kadıköy'e yollamayacağı öğrenildi. Özel işleri nedeniyle Paris'te bulunan Aysal, yarın İstanbul'a dönecek. Yönetimi derbide İkinci Başkan Ali Dürüst temsil edecek. .
BİZE ULAŞIN