Özür dilerim

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, dünkü idman öncesi bütün takımın önünde hocasından af diledi ve yeniden takıma katıldı

A.Madrid ile İspanya'da oynanan maçın devre arasında teknik direktör Carvalhal'e oyundan alındığı için hakaret eden ve kadro dışı kalan Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Quaresma dün idman öncesi tüm takımın önünde hocasından özür diledi. Son iki maçta kadroya alınmayan Q7, yaşananlardan pişman olduğunu belirterek önce Carvalhal ardından da arkadaşlarından af dileyerek yeniden takıma katıldı. BJK TV'ye konuşan Quaresma, hata yaptığını belirterek, "Oyundan alındığımda maçın sıcaklığı ile gelişen olaylar oldu. Tabii ki suçlu benim. O maçta da çok istekli olmama rağmen çok kötü bir performans sergiledim. Arkadaşlarıma yardım edemedim. Bu durumun getirdiği ağırlık ve üzüntü vardı üzerimde."

OYUNDAN ALINMAM DOĞRUYDU
"Oyundan alınmam çok doğru bir karardı. Ancak maçın stresi ve sıcaklığı ile yapmamam gereken bir kaç yanlış harekette bulundum. Bir anlık bir hareketimin beni bu noktaya getireceğini bilmeliydim. Manisaspor karşısında kadroya alınırsam elimden gelenin en iyisini yapacağım" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN