Arena'da şişe atıldı, sustuk

Kadıköy'deki tribün olaylarını eleştiren Aysal'a Ali Koç sert çıktı: "Arena'da kalecimizin kafasına rakı şişesi atıldı, maçtan sonra bir şey demedik."

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 2-2 biten derbide tribünden atılan yabancı maddeleri sert bir dille eleştiren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, sert yanıt verdi. Aysal'ı fırsatçılık yapmakla itham eden Koç, "Galatasaray-Fenerbahçe arasında TT Arena'daki maçta tükürük dahil hiçbir olay olmadığını söyledi. Bırakın tükürüğü, kaleci Volkan'ın kafasına rakı şişesi fırlatıldı. Ama biz bir şey demedik. Üç-beş kişinin yaptığı olayların camialara mal edilmemesi için çalışırken, bazılarının bu olayları fırsat bilip açıklamalar yapmasını kabul edemiyorum." Kadıköy'de Fatih Terim ve Hasan Şaş'a isabet eden yabancı maddeleri 'muamma' olarak değerlendiren Koç, "Fatih Hoca ve Hasan Şaş'a bir şeyler atıldığı söyleniyor. Bu kabul edilemez bir şey. Geçmiş olsun diyorum ve özür diliyorum" dedi.

ANNEME KÜFÜR EDİLDİ
Geçen sezon Beko Basketbol Ligi final serisi son maçının ardından yaşanan olayları hatırlatan Koç, "Galatasaray'ı yenip şampiyon olduk ama oyuncularım atılan maddelerden dolayı hak ettikleri kupayı kaldıramadı. Basketbol maçında şahsıma ve anneme küfür edildi. Abdurrahim Albayrak durdurmaya çalıştı" diye ekledi.

"ÇOCUKLUĞUNA VERİYORUM!"
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'a Kanaltürk'te yayınlanan 'Telegol' programı aracılığı yanıt verdi...
Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı arasında ahlak farkı var demedim, standart farkı var dedim.
Sayın Koç geçmişte yaşanan olayları örnek veriyor. Yaşananlar, bugün de yaşanacak diye bir şey yok. Bu yanlışları düzeltmek için varız.
Saracoğlu'na Aziz Yıldırım'a saygısızlık olmaması için gitmedim ama onlar bunu bile farklı bir yöne çekmeye çalıştılar. Bu çok art niyetli davranış.
Ali Koç'un açıklamalarını gençliğine ve çocukluğuna veriyorum. Galatasaray ile Fenerbahçe arasında gerginlikler değil dostluk olmalı.BİZE ULAŞIN